Слухайте другий за цей рік альбом проекту Morphom

У роботі над платівкою відзначились K.A.T.Y.A, The Maneken, Ната Сміріна та Дмитро Костюк.
morphom-8h8-roman-cherenov-katya-rogova-k-a-t-y-a-yevgen-filatov-the-maneken-nata-smirina-purpur-dmytro-kostyuk
Фото: надане прес-службою гурту

Днями столичний проект Morphom представив свій другий номерний альбом «8Х8» (читається як «Вісім На Вісім». – Прим. ред.). Платівка, що містить вісім композицій, була випущена на однойменному лейблі.

У роботі над альбомом узяли участь запрошені вокалісти: Катя Рогова (K.A.T.Y.A), Євген Філатов (The Maneken), Ната Сміріна (Pur:Pur) і Діма Костюк (Голос Країни 5, Хочу до Меладзе).

Роман Черенов, засновник Morphom: «Наш альбом – це проекція того, що відбувається навколо нас і усередині нас. Ми провели у студії більше часу ніж за її межами. За цей час ми виховали у собі нові якості, загартували почуття смаку і зрозуміли, що нам самим хочеться почути у музиці майбутнього».

За словами музиканта, у роботі над послідовником лютневого «Kind Of Music», він не йшов на жодні компроміси.

«Якщо щось не подобалось або звучало не так як нам хочеться, ми відправляли це в сміттєву корзину. Усі ідеї, звуки і рішення пройшли стадію жорсткого відбору і тепер можна сміливо заявити – це та музика, яку ми слухаємо самі. Сподіваюся, ці емоції будуть передаватися усім слухачам, а мені залишається подякувати усім вокалістам – ми ще більше здружилися за цей час. І до зустрічі на наших концертах!», – зауважив Черенов.

Ознайомитись із альбомом можна на офіційному Саундклауді проекту:

Придбати цифрову копію альбому можна у крамниці iTunes.

Концертна презентація платівки «8Х8» відбудеться 26 листопада у столичному клубі Apelsin Magic Cafe. Квитки можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту