Слухайте дебютний сингл молодої інді-співачки Наталії Шевченко «Польська»

За її словами, ця пісня про справжність.
Наталія Шевченко Польська MusicVideoUA MVUA
Фото: з персональної сторінки співачки у Facebook

Нещодавно відбулася прем’єра дебютної композиції 18-річної миргородської співачки Наталії Шевченко.

За словами мисткині, цю пісню вона написала своєму коханому.

«Пісня “Польська” була написана у гуртожитку в Любліні, її я писала своєму коханому. Тоді, коли приїхала додому, показала вірш другу-гітаристу, творчому і шаленому. Він заграв пару акордів і ми зрозуміли, що це – воно!
Це пісня про справжність», – говорить Наталія

Цікаво, що лише за шість днів від часу оприлюднення, ця композиція була прослухана майже 4,5 тисячі разів, що для дебюту поки маловідомої авторки-виконавиці дуже пристойний результат.

«Свої пісні я почала писати під час навчання у Польщі. Я вчилася на джазовому факультеті, але згодом туга за рідними взяла верх – я повернулася додому з мрією жити в Україні, писати пісні і ділитися ними з хорошими людьми. Я хочу донести людству, що творити добро дуже просто і так необхідно!», – експресивно зазначає молода співачка.

Також Наталія повідомила, що найближчим часом офіційно презентує свою наступну композицію, назву якої поки тримає в секреті.

Нагадаємо, минулого тижня молодий львівський гурт Lirwak, який створили екс-учасники фолк-рок-формації Joryj Kłoc Гордій Старух та Олесь Коваль, презентував перший студійний сингл «Шуба Шума».

За матеріалами: прес-служби MusicVideoUA (MVUA)