Слухайте дебютний сольний сингл ексвокаліста Mr Morse та Tunelilisu Андрія Куніна

До релізу потрапило відразу три композиції, на одну з яких митець відзняв анімований кліп.
Андрій Кунін Andrii Kunin Voyager відео кліп Mr Morse Tunelilisu Вояджер Postupovo Nimsay
Фото: надане музикантом.

Колишній вокаліст синтіпоп гурту Mr Morse та електроакустичного дуету Tunelilisu Андрій Кунін дебютував як сольний артист.

Так учора, четвертого серпня, відбувся офіційний реліз його трипісенного синглу «Voyager», який, за словами митця, є початком його «нової музичної подорожі».

Титульний трек синглу музикант підтримав випуском відео.

«Музичне відео та обкладинку до синглу я зробив, використовуючи свої колажі, малюнки, 3D-анімацію та машинне навчання. Це поєднання безлічі різних ідей та прийомів у візуальному розповіді», – зазначає Андрій.

Щодо самої композиції, то митець зазначає, що «”Вояджер” досліджує теми міжзоряної відстані, науково-фантастичної романтикі та сприйняття сноведiнь. Він починається повільно, дрейфуючи в м’якому ембiентi та розмитих мелодiях, поступово розкриваючи меланхолiчний вокал, а в середині драматично перетворюється в синтезаторну симфонiю з глитчевим пошарпаним ритмом, завершаючись дивним але оптимістичним аутро».

Офіційний кліп на трек «Voyager»:

«Другий трек – це швидкий інструментал “Postupovo”. У ньому грає аналоговий синтезатор, електроакустична гітара та семпли iндiйського вiнiлу i українського радіо, які згодом були перетворені на флейту, трубу та саксофон за
допомогою машинного навчання», – розповідає митець.

А от завершальний трек «Nimsay» є ambient-композицією, насиченою випадковими синтезаторними арпеджіо та семплами жіночого голосу.

«Я записав ці семпли голосу знайомої дівчини ще у 2015 році. Мені завжди цікаво, коли певний звук з треку має давню історію. Він еволюціонує, трансформується і, зрештою, знаходить своє кінцеве призначення», – ділиться творчим процесом Андрій.

Сам сингл доступний на усіх популярних стрімінгових майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно вийшов свіжий і яскравий виднограй на літній трек гурту Ульмо Три «Це Твоє Літо».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button