Слухайте дебютний міні-альбом львівського проекту Пташник

Одна з композицій платівки народилася із поезії Юрка Іздрика.
Пташник Обіцянка Кінця Самотності EP Максим Пташник Шпиталь Рекордс Юрко Іздрик Лесик Omodada
Фото: надане прес-службою проекту

Музичний проект львів’янина Максима Пташника презентував чотирипісенний міні-альбом «Обіцянка Кінця Самотності». Робота над платівкою велася на домашній студії музиканта, а також на тернопільській «Шпиталь Рекордс».

«Натхнення для альбому приходило з дуже різних джерел. Muse, Stromae, Sam Smith, Arctic Monkeys, The Kooks, Ed Sheeran, The Neighborhood, J. Cole, Kanye West та багато інших вплинули [на творчість Максима]. Після акустичного минулого – кавер-вечорів у пабах та клубах – можливість не обмежуватися ні інструментально, ні стилістично надихнула на створення цієї платівки», – зазначають у прес-службі митця.

Цікаво, що основою для однієї із пісень міні-альбому стала поезія Юрка Іздрика під назвою «No way out». Вона переросла у пісню «Воля», «що розкриває проблему суб’єктивності сприйняття світу та життя в цілому».

Сам Максим говорить про свою творчість так: «Ціль проекту – довести, що маючи комп’ютер, мінімум обладнання та бажання творити, можна створювати якісну україномовну музику вдома. Без продюсерів, без інвесторів та без “правильних знайомств”. Усі аранжування були створені вдома – в дуже простій домашній студії, на яку вдалося назбирати, будучи учасником студентських програм обміну у США».

Ознайомитися із результатами творчих старань Пташника можна на Саундклауді проекту:

Нагадаємо, першого березня побачив світ перший за два роки сингл гурту Omodada Gee, одним із співзасновників якого є керманич «Шпиталь Рекордс» Лесик Omodada.

За матеріалами: прес-служби проекту