Скрябін випустили посмертну пісню з вокалом Кузьми

Для створення композиції «Сонце Замість Шапки» музиканти гурту використали архівні аудіофайли Андрія Кузьменка.
Скрябін Сонце Замість Шапки Андрій Кузьменко Олексій Зволинський Ольга Лізгунова
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Сьогодні, 18 січня, відбулася прем’єра нової пісні гурту Скрябін з вокалом Андрія Кузьменка.

Як раніше повідомляв гітарист колективу Олексій Зволинський, на комп’ютері Андрія збереглись деякі аудіо та тексти невиданих пісень. Власне, з такого чорновика і народилася пісня «Сонце Замість Шапки».

«Це виявились робочі замальовки. Андрій робив демозаписи, з яких потім створювались пісні. Один із таких треків виявився дуже гарної якості. І хоча частину тексту можна почути в одній із пісень ранніх альбомів, той варіант, який ми використали – робочий варіант, який Кузьма, схоже, відклав на потім – має зовсім інший настрій та дуже глибокий зміст. Його ми перетворили в повноцінну пісню», – розповів Зволинський.

Музиканти Скрябіна використали голос Кузьми, створили музичне аранжування до нього та доповнили ще одним куплетом, який наспівала Ольга Лізгунова.

«Працювати над цією піснею було дуже незвично. Складалось враження, ніби ми знову разом – хлопці грають, Кузьма співає… я співала і здавалось, що все як раніше… Але одночасно це сколихнуло печаль. Цей настрій, мені здається, і передався в пісні», – прокоментувала «скрябінівська» бек-вокалістка Ольга Лізгунова.

Сингл «Сонце Замість Шапки»:

Також пісня доступна для прослуховування і завантаження на усіх популярних стрімінгових платформах.

Нагадаємо, у вересні 2018 року львівські поп-рокери Шосте Чуття презентували кліп на чудовий переспів маловідомої пісня Скрябіна «Оля».

За матеріалами: прес-служби гурту.