Sinoptik випускають новий альбом та їдуть у європейський тур на його підтримку

Рокери прагнуть вивести свою музику на новий рівень.
sinoptik - новий альбом - європейський тур - 2016 - новий реліз
Фото: надане прес-службою колективу

Інді-рокери продовжують працювати над платівкою, реліз якої очікується у лютому. Також на підтримку альбому Sinoptik вирушать в європейський тур, аби «познайомити закордонного слухача з українською психоделікою».

«Пісні нового альбому дуже різнопланові: короткі і довгі, спокійні і шалені. Всього на диску буде сім треків. Серед них і потужні гітарні рифи, і красиві мелодії, і психоделічний безлад, і навіть трішки електронної кислоти. У цьому лонгплеї переплітається безліч джерел нашого натхнення з усіх епох. Для запису вокалу в одному з треків ми запросили «спеціального гостя». Хто це, дізнаєтесь вже у лютому», – говорять музиканти.

Зараз Sinoptik за допомогою краудфандингу збирають кошти для мастерингу альбому. Треки майбутньої платівки будуть відправлені до Лос-Анджелеса, де над ними «чаклуватиме» звукорежисер, номінант премії «Греммі», Маор Аппельбаум (Maor Appelbaum).

«Ми хочемо вивести свою музику на новий рівень, і для цього вирішили доручити мастеринг відомому американському звукорежисеру. Але нам потрібна підтримка. Наші слухачі можуть допомогти не тільки грошима, але й просто поділившись посиланням на сторінку збору коштів зі своїми друзями в соціальних мережах або блогах. Разом ми відкриємо світу сучасну та самобутню українську рок-музику», – упевнені учасники гурту.

Європейська частина туру на підтримку нового альбому Sinoptik розпочнеться у лютому й охопить Румунію, Молдову та Болгарію. Після цього рок-тріо повернеться до України, аби наживо познайомити вітчизняних меломанів зі своїм майбутнім лонгплеєм. Деталі української частини турне будуть оголошені пізніше.

Відзначимо, в середині грудня гурт Sinoptik оприлюднив подвійний сингл, який містить пісні з майбутнього альбому – «Hail» та «White Cats».

Слухати сингл можна на Саундклауді тріо:

Цікаво, що восени гурт випустив кліп на пісню «White Cats», але у новому аудіо-форматі трек на хвилину довший.

За матеріалами: прес-служби гурту