SINOPTIK поїдуть у європейське турне із новим барабанщиком

Рокери уперше прокоментували вихід В'ячеслава Лося зі складу гурту.
SINOPTIK Вячеслав Лось Віктор Герчев Дмитро Афанасьєв-Гладких
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Андрій Максимов

На цьогорічному фестивалі Atlas Weekend гурт SINOPTIK уперше з’явився на публіці із новим барабанщиком – Віктором Герчевим (на фото). Останній замінив полишившого у травні лави колективу В’ячеслава Лося.

«У мережі почали з’являтися фотографії із новим барабанщиком Віктором Герчевим.
Віктор Герчев – барабанщик із Києва, у серпні 2015 року виграв міжнародний конкурс, організований Джинджером Бейкером (Ginger Baker), ударником знаменитої групи Cream (докладніше про це читайте за посиланням). Віктор також відомий по своїй роботі із великою кількістю музичних колективів, серед яких багато відомих вітчизняних груп», – розповіли про новини двох останніх місяців життя гурту його учасники.

За словами фронтмена SINOPTIK Дмитра Афанасьєва-Гладких, саме із Віктором команда записує новий матеріал.

«Після розставання із В’ячеславом Лосем, ми прийняли рішення зробити, так би мовити, колаборацію із Віктором. Під час спільного джему ми відчули, що варто поєднати наші енергії для створення нового матеріалу, запису альбому і осіннього європейського туру. Тим більше манера гри Віктора ідеально підходить під концепцію нового матеріалу групи», – зазначив музикант.

Про причини змін у складі SINOPTIK Дмитро розповідати не став.

«Що стосується В’ячеслава, я б не хотів заглиблюватися у деталі нашого розставання. Можу сказати, що мене не радувала ситуація розставання зі Славою, але чому бути – того не оминути. Тому я щиро сподіваюся, що у нього усе вийде у пошуку і досягненні його цілей і мрії. І вся група бажає В’ячеславу любові, миру і злагоди», – додав Афанасьєв-Гладких.

Нагадаємо, із В’ячеславом SINOPTIK випустили три альбоми «Sinoptik» (2014), «16/58» та «Interplanet Overdrive» (2016), а також у минулому році стали переможцями (першими серед українських колективів) у престижному європейському конкурсі Global Battle Of The Bands.