SINOPTIK готують «гучний колабораційний проект»

Рок-тріо інтригує своїми творчими планами.
FASHION AND ADVERTISING PHOTOGRAPHY IN UAE AND WHOLE WORLD
دبي موضة إعلان تصوير
Фото: надане прес-службою гурту

Лауреати цьогорічної міжнародної премії Global Battle Of The Bands – українці SINOPTIK – працюють над таємничим проектом, про який трішки розповіли MusicInUA.

За словами рокерів, це буде «колабораційний проект із дуже потужними українськими музикантами».

«Зараз ми готуємо колабораційний проект із дуже потужними українськими музикантами, але розкривати карти поки не будемо, щоб зберегти інтригу. Можемо лише сказати, що це буде щось цікаве і, звичайно ж, гучне. Якщо усе складеться як задумано, то і кліп на нову пісню не змусить себе чекати. Найдопитливіші можуть уважно вивчити наш Інстаграм чи Фейсбук і виявити масу підказок про майбутній проект», – інтригують у колективі.

Цілком ймовірно, що із якимись напрацюваннями у рамках цього проекту можна буде ознайомитись під час столичного концерту SINOPTIK четвертого грудня.

«Наразі ми починаємо осінній тур містами України. Окрім цього, повним ходом іде робота з підготовки до великого сольного концерту, який відбудеться четвертого грудня у столичному клубі Sentrum і стане свого роду фінальним акордом українського туру. На глядачів чекає кілька несподіваних новинок і сюрпризів», – пообіцяли рокери.

Графік українського туру гурту SINOPTIK:

6 жовтня – Житомир
7 жовтня – Вінниця
21 жовтня – Львів
22 жовтня – Ужгород
27 жовтня – Дніпро
28 жовтня – Харків
5 листопада – Одеса
4 грудня – Київ (купити квитки).