Signals Feed The Void розродились третім альбомом

За словами музикантів, це «завершена та цілісна робота».
Signals Feed The Void Під Покровом Віталій Гавриленко Андрій Печаткін
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Днями дует Signals Feed The Void представив свій третій лонгплей «Під Покровом». До платівки, над якою Віталій Гавриленко та Андрій Печаткін працювали впродовж року, потрапило шість композицій.

За словами музикантів, незважаючи на дещо невідповідну лонгплею кількість треків та тривалість звучання, вони позиціонують його саме як лонгплей.

«Так, це – альбом. Тут важливою є концепція. Хто рахує секунди? Ера вінілу відійшла у минуле, – говорить вокаліст та гітарист гурту Віталій Гавриленко. – Словом, концептуально – це альбом. Закінчена та цілісна робота. Деякі пісні у процесі [роботи над релізом нами] було викинуто, оскільки вони не підійшли за задумом».

Щодо роботи над «Під Покровом», то цього разу музиканти працювали дистанційно. Віталій переїхав з Херсону до Києва, де паралельно розвивав свій сольний проект Fun Service, а Андрій увесь час подорожував містами та країнами.

«Таким чином інструментальна частина “Під Покровом” була створена та записана в Москві. Вокал, синтезатори та деякі барабанні партії були записані Віталієм вже у Києві», – розповідає Печаткін.

Учасники Signals Feed The Void також звертають увагу на графічне оформлення платівки. На створення обкладинки колектив надихнула інсталяція Павла Грішіна «Тайна Вечеря», яку сфотографувала подруга музикантів Ріта Альошкіна під час відвідин пітерського Музею сучасного мистецтва Erarta.

«Саме на основі її фотографії і була створена обкладинка, над якою працював талановитий український художник та дизайнер Сергій Кочмар – особа, відповідальна за оформлення дебютного альбому проекту», – зазначили учасники дуету.

Ознайомитись із платівкою можна в офіційній спільноті Signals Feed The Void у ВКонтакте.

Обкладинка та трек-ліст «Під Покровом»:

Signals Feed The Void Під Покровом Віталій Гавриленко Андрій Печаткін cover

01. Посмішка
02. Репортер
03. Колони
04. Мученик
05. Жодних Слів
06. Лабіринт

Нагадаємо, минулого жовтня Signals Feed The Void представили сингл «Жодних Слів», а наприкінці грудня випустили окремим релізом пісню «Колони».