Східноєвропейська Музична Академія оголосила прийом заявок на навчання

Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою для музикантів та музичних менеджерів з восьми країн Східної Європи.
Східноєвропейська Музична Академія Eastern European Music Academy Music Export Ukraine MONOKEY

Незалежна ініціатива Music Export Ukraine у ​​партнерстві з литовською менеджмент-компанією та лейблом MONOKEY оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію.

Організатори пропонують кандидатам подати заявку до Східноєвропейської Музичної Академії, яка відбудеться онлайн за участі студентів та менторів з восьми країн Східної Європи (України, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Польщі, Румунії та Білорусі) з серпня по жовтень 2020.

«Академія об’єднає 50 студентів – музикантів та менеджерів, – які навчатимуться та працюватимуть разом кожні вихідні. Основним напрямком роботи академії є діджиталізація неакадемічної музики та співпраця між талантами з усього регіону», – повідомляють організатори.

За їхніми словами, Східноєвропейська Музична Академія – це перший освітній та нетворкінг-проект, який має на меті об’єднати весь регіон.

«Він важливий для музикантів та музичних менеджерів, які хочуть подолати кризу концертної індустрії, занурившись у деталі альтернативних можливостей заробітку в сучасних реаліях. Крім того, Академія створить спільноту однодумців, які прагнуть розширити свою діяльність на весь східноєвропейський регіон», – йдеться у поширеному організаторами прес-релізі.

Повідомляється, що менторами Академії «стануть імениті професіонали з усієї Європи, які мають досвід роботи в мейджор-лейблах, успішно розвивають свій музичний бізнес або є першим контактом для входу в міжнародні асоціації та музичні об’єднання».

Відео анонс заходу:

«Для студентів навчання в Академії безкоштовне, але при заповненні аплікаційної форми необхідно продемонструвати сильну мотивацію до навчання, представити короткостроковий план того, як він/ вона втілюватиме нові знання та бути відкритим до співпраці. Обов’язковим є володіння англійською мовою. Студенти мають бути готовими присвятити 5-6 годин щотижня на виконання навчальних та практичних завдань», – зазначають засновники Академії.

Кінцевий термін прийому заявок – 22 липня 2020 року (23:00 за Україною). З усіх поданих заявок буде обрано 50 студентів, яким буде надана можливість навчання в Академії. Результати відбору будуть повідомлені 27 липня.

Подати заявку можна за цим посиланням.

Подія на Фейсбуці.

Після завершення навчання в Академії студенти матимуть досвід співпраці, написанні музики та створенні стратегій просування разом з колегами з усього регіону; зможуть розширити свою базу контактів у Східній Європі для продовження перспективної співпраці; отримають інструменти заробітку зараз, коли «жива» індустрія знаходиться в стагнації; зможуть випустити музичний реліз на литовському лейблі MONOKEY.

Від редакції MusicInUA – бажаємо усім успіхів у навчанні і вдалого застосування отриманих знань на практиці!

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби Music Export Ukraine.