Сергій Мартинюк поділився подробицями свого проекту Kolos & Brothers

Ексклюзивно для MusicInUA митець розповів про деталі дебютного альбому його сайд-проекту.
sergij-martynyuk-kolos-kolos-brothers-anons-petro-svist-valik-myronyuk-kamasutra
Фото: із офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Таша Дудка

Сергій “Колос” Мартинюк та його колеги по гурту Фіолет – клавішник Петро Свіст та барабанщик Валік Миронюк – вже зовсім скоро представлять студійний альбом свого сайд-проектуKolos & Brothers.

За словами фронтмена «фіолетових», нова формація «постала на акустичних руїнах його майже чотирирічних сольних починань».

Сергій Мартинюк, ідейний натхненник та лідер Kolos & Brothers: «Наш повноцінний дебют відбувся на “Файному місті”: живі барабани, клавіші/електроніка, вокал та трек-лист з нових речей, матеріалу мого сольного проекту та деяких давно не виконуваних пісень Фіолету. Стилістика – від хіп-хопу та реггі до танцювальної електроніки. Знову таки, формат передбачає відсутність будь-яких попередніх чітко усталених рамок, до яких ми тяжіємо приміром з Фіолетом і його гітарною музикою».

Як розповів Сергій, дебютний альбом проекту матиме назву «Kamasutra» і побачить світ 17 січня.

«Матеріалу ми зробили на дві повноцінні частини, тому ближче до березня – старту всеукраїнського туру – презентуємо і другу частину. Жодного живого інструменту у альбомі нема – це мінімалістична електроніка нашого зі Свістом авторства. Без зайвих ви*бонів і проникнень у сучасні тенденції. Радше як акомпанемент історіям, котрі я хочу донести світу», – розповів Колос.

Також митець додав, що у трек-листі релізу «буде і декілька лайвів з презентації проекту на концертах Фіолету у рамках #TrueLoveTour».

«Пісні на абсолютно різну тематику: специфіка заняття сексом у бібліотеці, дослідження вікового росту юнацького максималізму, конспірологія, дитинство, суїцидальні настрої, літо по-київськи, радіо, демонологія та, звісно, любов», – каже Мартинюк.

Додамо, що над зведенням матеріалу дебютного лонгплею Kolos & Brothers працює у Польщі екс-гітарист Фіолету Микола “Колік” Тимощук, який улітку презентував сольний сингл «Відпусти Мене».