Сергій Бабкін анонсував перший україномовний альбом

Майбутній реліз «Музасфера» буде підкріплено великим туром, що охопить 24 міста.
сергій бабкін музасфера 2018
Фото: надане прес-службою артиста

У вересні Сергій Бабкін представить свою першу повністю україномовну платівку. До альбому увійдуть раніше випущені сингли «Де Би Я», «Хто Далі Йде» і ще 12 нових пісень.

Додамо, що лонгплей отримає назву «Музасфера».

«Натхнення – воно ж муза. Чи є між ними хоч якась різниця? Мені здається, ні. Це як Інь і Ян. Як ніч і день. Як земля і вода. Як сон і ява. Як дві півкулі, що в сукупності складають єдину сферу, яка носить назву Любов. Перший крик новонародженої дитини. Перша закоханість. Сніг, дощ, спека, листопад. Вигляд нічного неба, всіяного зірками. Світанки, захід сонця, повня і затемнення. Зміна настрою. Емоційні сплески: здивування, потрясіння. Крики птахів, шум дерев, сплеск хвиль. Все це натхнення і муза. І в результаті ми приходимо до того, що надихає завжди все “живе”. А що найбільш живе у нас? Це наша планета, наша Земля. Вона живе колосальну кількість років. Вона бачила, пережила і відчувала на собі стільки всього, що нам неможливо собі навіть уявити. І попри все це вона досі продовжує залишатися разюче первозданною, шалено чесною, безмежно щирою і живою. Вона – муза, вона – сфера», – коментує назву платівки Сергій.

Також харківський музикант анонсував великий тур на підтримку «Музасфери», який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше трьох місяців, і закінчиться у лютому наступного року. За цей час Бабкін відвідає 24 українських міста. За усіма деталями туру можна слідкувати на офіційній сторінці митця у Фейсбуці.

Нагадаємо, десятого липня, побачив світ новий альбом проекту Postman, автором та одноосібним лідером якого є Костянтин Поштар, вокаліст гурту 5 Vymir.