Semmar анонсували вихід довгоочікуваного дебютного альбому

Його деталі кияни ексклюзивно повідомили MusicInUA.
Semmar Босфор Андрій Шатров Марина Новицька Артем Веремієнко Лесик Драчук Omodada Шпиталь Рекордс Ірина Тищук
Фото: надане музикантами / © Кріс Кулаковська

Столичне інді-поп-тріо Semmar оголосило про випуск свого першого студійного лонгплею. Майбутня платівка матиме назву «Босфор» та складатиметься із дев’яти композицій.

«У “Босфор” увійшло дев’ять треків. Усі вони пройшли серйозний відбірковий тур: ми обрали їх із близько сорока пісень, які зараз є у нашій “творчій шухляді”. Але саме ці дев’ять найбільше вкладаються в поняття альбому. Того альбому, якому ми із впевненістю даємо звання “дебютний”», – говорять у Semmar.

Платівку було записано на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс». Її саундпросером став тернопільський музикант Лесик “Omodada” Драчук. Обкладинку для релізу створила Ірина Тищук.

«Більшість пісень об’єднані однаковим звуком. Аби не засумувати, є дві контрасті пісні – це “Іліон” і “Босфор”. Але у своїй більшості це спільна канва – електронний звук з живими інструментами: басом, фортепіано і гітарою», – розповідають про стилістику альбому кияни.

До складу платівки також потрапили і випущені раніше у якості синглів «Станіслав», «Де» та «Ріслінг».

«Окрім звуку, пісні нашого дебютного лонгплею об’єднані і спільною темою. “Босфор” – це дивовижна історія, в якій географія переплелася з часом. Цими піснями ми кажемо нашому слухачу: “Поїхали з нами у цю подорож. Ми прокладемо маршрут через сни, континенти, притони, русла річок і залізничні станції. Попри кордони до місця зустрічі – на березі Босфору”!», – підсумували музиканти.

Офіційний реліз лонгплею «Босфор» відбудеться 22 квітня.

Більше про альбом, колектив та історію його створення читайте у нашому інтерв’ю, що побачить світ на початку наступного тижня.

Обкладинка та трек-ліст альбому «Босфор»:

Semmar Босфор Лесик Драчук Omodada Шпиталь Рекордс Ірина Тищук cover

01. Станіслав (слухати)
02. Богота
03. Ріслінг (слухати)
04. Сон
05. Іліон
06. Босфор
07. Де (слухати)
08. Дім Королів
09. Край Землі