Secret Avenue презентують на київському концерті новий EP

Secret Avenue Atlas презентація EP квитки
Фото: надане прес-службою гурту

29 листопада гурт Secret Avenue зіграє у Києві великий сольний концерт, в рамках якого презентує новий міні-альбом. У прес-службі колективу повідомляють, що нині музиканти закінчують студійну роботу і розмірковують над назвою для нього.

Микола Сікора, барабанщик Secret Avenue: «Для нас новий реліз – результат цілого року безперервної роботи у студії та гастролей в умовах божевілля навколишнього світу. Ми спробували зберегти колишній шлях розвитку, але піти від стандартних рішень, що переповнили сучасну незалежну сцену».

Повідомляється, що реліз другого у творчому доробку Secret Avenue міньйону заплановано на 23 листопада. На сьогодні гурт уже устиг «засвітити» дві пісні з нього – «Mirror» та «Zeitgeist»:

Антон Прібиткін, фронтмен Secret Avenue: «Цього літа ми отримали неймовірний заряд від виступів на фестивалях і тепер хочемо повернути цю енергію слухачам на сольному концерті в «Atlas». Більше того, цього року ми нечасто бачилися з нашою київською публікою через роботу над міні-альбомом і [концертними] роз’їздами країною, так що цей концерт для нас подвійно особливий. Ми скучили і готові це продемонструвати 29 листопада».

Вартість квитків на захід складає 100, 170 та 200 гривень залежно від місця розташування. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, дебютний EP Secret Avenue «Sirens» посів шосту сходинку серед 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: Top Media Communication