Сальто Назад презентували виднограй на нову пісню «Її»

Музиканти кажуть, що екранізований трек є нетиповим для них.
сальто назад-її-кліп-2017-сингл
Фото: кадр із відео

У четвер, 19 жовтня, київський гурт Сальто Назад представив кліп на нову пісню «Її». Режисерами відео стали Юрій Машков та Yaw Hinne.

«Нашою рушійною силою у цьому проекті стала чудернацька харизма Саші Таба (фронтмен Сальто Назад. – Прим. ред.). Під час нашого знайомства ми були приємно здивовані тим, що за образом ліричного вокаліста також ховається його інша, доволі ексцентрична, натура. Натхненням для цього сюжету стала непідробна щирість, місцями дитяча безпосередність Саші, а головне – його самобутній підхід до улюбленої справи. І неважливо танець це, чи пісня», – говорять автори кліпу.

Режисери додають, що у цій роботі намагалися розповісти побутову історію героя, настільки захопленого своєю уявою, що його природна, і не завжди контрольована, здатність творити особисті інтимні світи, призводить часом до зовсім несподіваних ситуацій.

«Зрештою, у цій непередбачуваності і є сила творчості», – додають кліпмейкери.

Щодо самого треку, то учасники Сальто Назад кажуть, що екранізована композиція є нетиповою для них.

Відеокліп «Її»:

Зауважимо, що попередня відеоробота Сальто Назад «О Мамо» побачила світ влітку. Режисером відео став Макс Ксьонда, відомий за співпрацею з Jamala, Христиною Соловій, 5’nizza та іншими вітчизняними артистами.

Також у активі столичного гурту є кліп «Тримати», знятий у салоні авто з одного дублю під час поїздки Олександра Таба київськими вулицями.

Перше ж відео «оновлених» Сальто Назад під назвою «Не Вмію» вийшло у липні 2016 року. Саме з цього виднограю розпочалася співпраця гурту із лейблом Rookodill’a.

Нагадаємо, нещодавно учасник Сальто Назад Сашко Деінде представив максі-сингл «Думка В Голос» у рамках свого сольного проекту. Окрім композиції, яка і дала назву максі-синглу, до релізу увійшов також трек «Джеб».

За матеріалами: прес-служби Rookodill'a