Сайд-проект Сашка Положинського Був’є випустив дебютний лонгплей

Платівку викладено для вільного завантаження.
Бувє Сашко Положинський Роман Сорока Вячеслав Короткий Валентин Миронюк 12 Пісень Якими Бувє Сповіщає Про Своє Існування
Фото: з персональної сторінки Сашка Положинського у facebook / © Віктор Петрук

Через шість тижнів після випуску восьмого альбому Тартака його лідер Сашко Положинський представив дебютну платівку свого стороннього проекту Був’є. Альбом отримав промовисту назву «12 Пісень, Якими Був’є Сповіщає Про Своє Існування» та наразі викладений для вільного завантаження.

«В альбомі 12 пісень. Усі пісні – мого авторства, але кожного з учасників Був’є можна вважати співатором. Більшою мірою – Романа Сороку (луцький звукоінженер, на чиїй студії, зокрема, записував свій альбом «Пісні Любові На Полі Бою» гурт Фіолет – Прим. ред.), який «одягає» мої наспіви у пристойну музичну форму і робить основне аранжування. Однак, і кожен з музикантів – Вадим Захарченко, В’ячеслав Короткий та Валентин Миронюк – вносить багато власного бачення, відчуття, вміння. Загальна тривалість альбому – класична – 45 хвилин», – розповідає про платівку Положинський.

Вихід дебютника Був’є мав відбутися ще минулого року, проте з різних причин його випуск було відкладено на початок року поточного. Зате фронтмен Був’є може сміливо втішатися, що цей лонгплей став першим повноцінним релізом 2016 року серед вітчизняних артистів.

«Я не можу бути впевненим, що це перший український альбом цього року. Можливо, вже хтось десь оприлюднив один або й кілька нових альбомів за ці п’ять днів, але я про них поки не чув, і, знаючи любов українців до цих довготривалих зимових святкувань, підозрюю, що навряд чи хтось це вже зробив. Тому для себе я вважаю наш альбом – першим українським альбомом 2016. І навіть якщо колись з’ясується, що у цьому своєму переконанні я помилився, цей альбом все одно залишиться першим – першим альбомом Був’є. Вітаю нас і тих, хто на нього чекав! Впевнений, що у цьому році на нас усіх чекає ще багато нових прекрасних альбомів від українських музик, але поки давайте слухати ці дванадцять пісень і, сподіваюсь, отримувати задоволення! З новим роком!», – прокоментував вихід платівки Сашко.

Обкладинка та трек-ліст LP «12 Пісень, Якими Був’є Сповіщає Про Своє Існування»:

Бувє Сашко Положинський Роман Сорока Вячеслав Короткий Валентин Миронюк 12 Пісень Якими Бувє Сповіщає Про Своє Існування cover
01. В Небі Дао
02. Я Біжу
03. Не Свари Мене, Мамо
04. Викреслений Зі Списку
05. Скажи Мені Слова
06. Голова
07. Так Несподівано
08. Волиняки
09. Бути Разом
10. Нове Покоління
11. Стіна
12. Цінуйте Мене

Наразі лонгплей викладено для вільного завантаження за посиланням. Там же знаходиться і номер картки ПриватБанку, за якою можна зробити добровільний внесок і у такий спосіб віддячити музикантам та фінансово стимулювати їх на подальшу творчість. Згодом платівка «12 Пісень, Якими Був’є Сповіщає Про Своє Існування» також з’явиться на платних спеціалізованих платформах.

Зазначимо, 19 листопада гурт Був’є презентував відеокліп на сингл «Глова»:

Нагадаємо, наприкінці минулого року стало відомо, що «основний» колектив Положинського Тартак планує відправитись у всеукраїнський тур на підтримку альбому «Ввічність».

За матеріалами: прес-служби гурту