С.К.А.Й. випустили комерційним релізом переспів відомого хіта Тараса Петриненка

Трек «Україно» стане частиною наступного альбому гурту, робота над яким нині триває.

Рок-гурт С.К.А.Й. днями випустив окремим синглом рок-версію пісні Тараса Петриненка «Україно». За словами музикантів, вони переконані, що цей трек є цінним надбанням українського народу, тому знати його повинен кожен.

Олег Собчук, фронтмен гурту С.К.А.Й.: «Це дуже красива і глибока пісня, слова якої знає більшість людей нашої країни. Композиція дуже близька мені по духу і настрою. Оскільки пісня є знаковою для нашої держави, ми вирішили зробили рок-кавер, надавши їй більш сучасного звучання. Спасибі Тарасу Петриненко за можливість «осучаснити» пісню «Україно».

Як зазначили MusicInUA в прес-службі гурту, рок-версія пісні «Україно» увійде до майбутнього альбому колективу, робота над яким наразі триває.

Композиція «Україно» у переспіві гурту С.К.А.Й.:

Придбати ж сингл можна в магазині iTunes.

Нагадаємо, у липні С.К.А.Й. оприлюднили відеокліп до синглу «Дай Мені Любов», героями якого стали «двоє пухнастих ведмедів». Ця композиція стала першим новим матеріалом гурту з часу випуску їхнього четвертого альбому «Край Неба». Останній побачив світ навесні минулого року.

Також нещодавно з’явилася інформація, що поп-рокери записали спільну із Alloise пісню, що отримала назву «Знайду». Виконавиця зізналася, що хлопці з гурту вперше за десять років надихнули її заспівати українською.