С.К.А.Й. та Alloise випустили спільний сингл

С.К.А.Й. Alloise Знайду
Фото: надане прес-службою гурту С.К.А.Й.

Спільна композиція отримала назву «Знайду» та була презентована учора, 16 вересня.

«Працювали довго і напружено, відшліфовуючи кожну ноту. У результаті вийшов танцювальний диско-фанковий трек, який прийшовся усім до смаку. Тим не менш, запис пісні відбувся на одному диханні, і ми переконалися, що вибір для дуету був правильний! Окрім унікального тембру, яким володіє Alloise, вона – надзвичайно цікава особистість, з якою легко та приємно співпрацювати», – прокоментував работу фронтмен группы С.К.А.Й. Олег Собчук.

У свою чергу Alloise зізналася, що на запис першого україномовного синглу її надихнули саме С.К.А.Й..

«Група С.К.А.Й. своєю творчістю мені симпатична вже довгі роки. Я люблю ліричну музику, люблю красивий чоловічий вокал. Приємним сюрпризом було те, що наша творча симпатія виявилася взаємною. Олег написав пісню, і ми виконали її разом. Незважаючи на те, що в дитинстві я багато співала українською, вдома і в народному хорі, у своїй дорослій творчості я волію писати і виконувати англійською мовою. Тепер, уперше, якщо не вважати записану мною у 2014 році веснянку «Вербова Дощечка» (…) я була натхненна драйвом і талантом групи С.К.А.Й. настільки, що захотіла заспівати рідною мовою. Була у захваті від співпраці і від самого колективу. Передчуваю спільний тур – вірю, він принесе багато радості, як глядачам-слухачам, так і нам самим», – розповіла співачка.

Трек «Знайду» став другим синглом, що увійде до п’ятого студійного альбому гурту С.К.А.Й., подробиці якого поки не розголошуються. Музиканти повідомили лише те, що працюють над створенням одразу двох версій лонгплею – україномовної та англомовної.

Щодо Alloise, то днями співачка розповіла про свій новий, другий за ліком, альбом, реліз якого відбудеться вже цієї осені. За її словами, платівка ряснітиме тонкою еротикою та композиційною зрілістю.

Зазначимо, незабаром С.К.А.Й. та Alloise відправляться у спільне турне, яке стартує десятого жовтня концертом у Одесі та завержиться 31 жовтня виступом у київському клубі «Atlas».

Перелік концертів туру:

10 жовтня – Одеса, нічний клуб «Palladium»
16 жовтня – Хмельницкий, оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-клуб»
17 жовтня – Львів, event hall «КІНО»
22 жовтня – Харків, клуб «Misto»
23 жовтня – Дніпропетровськ, концерт-хол «Opera»
25 жовтня – Полтава, концерт-хол «Villa Krocodila»
31 жовтня – Київ, «Atlas»

За матеріалами: прес-служби гурту С.К.А.Й.