Поп-рокери С.К.А.Й. представили новий кліп на пісню «Ідеальна». Режисером роботи стала керівник Bonnie&Clyde Production Аліна Діанова.
«Мені [було] дуже приємно і комфортно працювати із гуртом С.К.А.Й. Відразу видно, що артисти загартовані роками роботи. Кліп «Ідеальна» має досить агресивну подачу, але, у той же час, є оригінальним. У першу чергу завдяки новому іміджу музикантів. Естетично і емоційно – це повністю їхні образи», – поділилась враженнями режисерка.
За словами музикантів, нова відеоробота не переобтяжена зайвими деталями.
«Раді представити вам нашу «Ідеальну»! Так би мовити, невеличкий подарунок на новорічні свята. Зйомки проходили в креативному просторі в Києві і тривали більше десяти годин. Ви не побачите в кадрі зайвих облич, образів, характерів. Цього разу ми вирішили дати глядачу повну свободу у плані бачення та візуалізації його «ідеальної», – прокоментував відеороботу фронтмен гурту Олег Собчук.
Відеокліп на сингл «Ідеальна»:
Нагадаємо, у вересні гурт С.К.А.Й. та Alloise випустили спільний сингл «Знайду».
За матеріалами: прес-служби гурту