Росіяни вкрали останній альбом Жадана І Собак

П'ятий студійник харківського ска-панк-колективу з'явився на піратському Ютюб-каналі «Russian rock Underground».

Учора, 14 листопада, у гурт Жадана І Собак виклав у своїй Фейсбук-спільноті посилання на альбом «Мадонна», який було опубліковано на російському Ютюб-каналі «Russian rock Underground».

Утім, після привертання колективом Сергія Жадана уваги до піратського контенту, адміністратори цього Ютюб-каналу оперативно видалили файл з альбомом.

Додамо, що на «Russian rock Underground» розміщено музичний контент багатьох українських музикантів – від Святослава Вакарчука і Очеретяного Кота, до Мертвого Півня і Kozak System. І хоча в описі цього Ютюб-каналу зазначено Україну як місцезнаходження, проте, враховуючи специфічний російський музичний контент і поверхову орієнтацію в українському музичному ландшафті, можна з 99,99-відсотковою впевненістю стверджувати, що адміністратори Ютюб-каналу – росіяни.

Повертаючись до Жадана і Собак, зазначимо, що їхній п’ятий за рахунком судійний альбом «Мадонна» побачив світ п’ятого вересня 2019 року. Платівка містить десять композицій, враховуючи і ставші уже хітами сингли «Бухло» (2017), «Кобзон» (2018) та «Тьолка Барабанщика» (2019).

«”Мадонна” стала для групи справжнім проривом і є на сьогодні, безумовно, найкращим альбомом Жадана І Собак», – без зайвої скромності кажуть про своє нове творіння музиканти.

Серед іншого, ця платівка доступна для прослуховування на офіційному Саундклауді колективу.

Найближчі концерти Жадана І Собак на підтримку альбому «Мадонна»:

16 листопада — Краматорськ
22 листопада — Київ
29 листопада — Харків
6 грудня — Дніпро
7 грудня — Запоріжжя
12 грудня — Кропивницький.