Рольова Модель

15.05.2015. Рольова Модель Хмельницький ПаПаПаб
Хмельницький
20:00
вул. Івана Франка, 10
(0382) 78-7244
facebook.com/PaPaPab
20 грн.

В рамках туру на підтримку нового альбому «Kiss Me, You Animal» київський рок-гурт виступить у Хмельницькому.

Михайло Корчовий, фронтмен Рольової Моделі: «Нова платівка записувалася на студії BritRecords. Її саундпродюсером став Юра Смаліус, він же робив «Сциллу і Харібду». Ми врахували минулі помилки, і тепер все буде звучати інакше. Барабани і бас ми накопичили ще влітку 2013-го, відібравши з більш ніж 30 демок 12 майбутніх пісень. Заради експерименту Юра запропонував записати одну із його композицій: вона нам сподобалася і ми погодилися. Її тематика і звучання відрізняються від решти нашого матеріалу, але вона відмінно вписалася у концепцію альбому».

Другий номерний альбом колективу було записано новим складом. На місце гітариста Андрія Тарташника прийшов Слава Романченко, а за барабанами Максима Бутко змінив Марк Тунік. Проте для запису бас-гітари було залучено стороннього музиканта: теперішній басист Рольової Моделі – Юрій Можарівський – прийшов в групу після накопичення матеріалу.

Михайло Корчовий, фронтмен Рольової Моделі: «Сцилла І Харибда» записувався дуже довго і дуже важко – на платівку пішло багато сил, грошей і часу. Студійна робота над ним почалася, коли ще не було достатньої кількості пісень і розуміння чого ми прагнемо. Відбувалися постійні зміни складу та всілякі негаразди. У підсумку альбом не виправдав моїх очікувань. Насамперед по звучанню. Тому було важко займатися його промоцією (як такої її взагалі не було через проблеми з колективним прийняттям рішень та відсутності плану дій). Група практично розпалася і нового альбому цілком могло б і не бути. Але у 2012 я познайомився з Марком Туніком, який виявився моїм однодумцем. Наступного року ми оновили склад і розпочали написання нового матеріалу».