Рольова Модель оголосили деталі туру на підтримку нового альбому

Першими наживо почують «Kiss Me, You Animal» жителі восьми українських міст.
Рольова Модель Kiss Me, You Animal турне купити квитки
Фото: надане прес-службою колективу / © Андрій Проць

На підтримку першого за чотири роки нового альбому київський рок-гурт анонсував всеукраїнське турне, що розпочнеться 15 травня концертом у Хмельницькому та завершиться 21 червня виступом у столичному клубі «Sentrum». Повний перелік концертних дат туру виглядає так:

15 травня – Хмельницький (паб «ПаПаПаб»)
16 травня – Тернопіль (паб «Хмільне Щастя)
23 травня – Чернігів (паб «Cash Pub»)
30 травня – Біла Церква (арт-паб «Культ»)
5 червня – Вінниця (арт-паб «Beef Eater»)
6 червня – Житомир (паб «Корольов»)
13 червня – Дніпропетровськ (арт-центр «Квартира»)
21 червня – Київ («Sentrum»).

«Нова платівка записувалася на студії BritRecords. Її саундпродюсером став Юра Смаліус, він же робив «Сциллу і Харібду». Ми врахували минулі помилки, і тепер все буде звучати інакше. Барабани і бас ми накопичили ще влітку 2013-го, відібравши з більш ніж 30 демок 12 майбутніх пісень. Заради експерименту Юра запропонував записати одну із його композицій: вона нам сподобалася і ми погодилися. Її тематика і звучання відрізняються від решти нашого матеріалу, але вона відмінно вписалася у концепцію альбому», – повідомив MusicInUA фронтмен Рольової Моделі Михайло Корчовий.

Другий номерний альбом колективу було записано новим складом. На місце гітариста Андрія Тарташника прийшов Слава Романченко, а за барабанами Максима Бутко змінив Марк Тунік. Проте для запису бас-гітари було залучено стороннього музиканта: теперішній басист Рольової Моделі – Юрій Можарівський – прийшов в групу після накопичення матеріалу.

«Сцилла І Харибда» записувався дуже довго і дуже важко – на платівку пішло багато сил, грошей і часу. Студійна робота над ним почалася, коли ще не було достатньої кількості пісень і розуміння чого ми прагнемо. Відбувалися постійні зміни складу та всілякі негаразди. У підсумку альбом не виправдав моїх очікувань. Насамперед по звучанню. Тому було важко займатися його промоцією (як такої її взагалі не було через проблеми з колективним прийняттям рішень та відсутності плану дій). Група практично розпалася і нового альбому цілком могло б і не бути. Але у 2012 я познайомився з Марком Туніком, який виявився моїм однодумцем. Наступного року ми оновили склад і розпочали написання нового матеріалу», – поділився перепетіями з життя гурту Михайло.

Нагадаємо, що свій другий студійний лонгплей «Kiss Me, You Animal» колектив обіцяв випустити до початку літа.

За матеріалами: прес-служби гурту