Roll Models випустили кліп на свіжий сингл «Hearts»

Режисером виднограю став Олег Руз, який раніше співпрацював із Enter Shikari, Dillinger Escape Plan та іншими зірками сучасності.
Roll Models Hearts відео кліп Михайло Корчовий Олег Руз Oleg Rooz
Фото: скриншот з кліпу

Сьогодні, 21 червня, столичні поп-панки Roll Models представили виднограй на перший за майже два роки новий аудіоматеріал – сингл «Hearts».

За словами незмінного лідера гурту Михайла Корчового, у композиції йде мова про те, якою важливою іноді буває підтримка близьких людей.

«Пісня про близьких людей, друзів та коханих. Про те, якою важливою іноді є згуртованість і взаємна підтримка. Про те, що заради близьких хочеться жити, навіть якщо сам готовий здатися. Частково вона і про моє відношення до групи – що ми разом пишемо музику, що кожен бере участь у творчості, а не просто відіграє партії. Про те, як я ціную, що ми зі звичайного колективу згодом еволюціонували у міцну команду і у підсумку стали майже сім’єю. Вона написана “на ізі” – дуже простою англійською і до неї підібрані максимально нескладні і прямолінійні слова і образи, щоб її текст був зрозумілий кожному», – коментує пісню Михайло.

Режисером виднограю став Олег Руз, який раніше співпрацював із Enter Shikari, Dillinger Escape Plan та іншими зірками сучасності.

Кліп «Hearts»:

Нагадаємо, свій попередній виднограй Roll Models презентували дев’ятого лютого 2017 року. Екранізована пісня стала частиною лонгплею «Kiss Me, You Animal», епопея з випуском якого тривала півтора роки.

За матеріалами: прес-служби гурту