Рокери SINOPTIK представили «road movie про міжгалактичну подорож»

SINOPTIK Interplanetary Overdrive MonteRay Live Stage download
Фото: надане прес-службою колективу

Сьогодні, п’ятого квітня, відбувся інтернет-реліз третього студійника донецьких рокерів SINOPTIK. Платівка отримала назву «Interplanet Overdrive» та складається із семи композицій.

«”Interplanetary Overdrive” – це концептуальний альбом, у якому усі пісні взаємопов’язані і утворюють єдину картину. Композиції з “Interplanet Overdrive” народжені в сірості депресивних спальних районів, людьми, які шукають розраду і надію у темах величного космосу. Фантастичні сни і жорстка реальність сплітаються воєдино і утворюють щільний клубок з психоделічного трансу і гітарних рифів», – описують свою платівку музиканти.

За словами музикантів, їхню нову платівку кожен може трактувати на власний розсуд.

«Альбом – свого роду “road movie” про міжпланетну подорож, у якому візуальну картинку слухач може придумати сам. Цей шлях вартий того, щоб на нього ступити. Хто сказав, що усе має бути за правилами? Музику можна придумати і записати де завгодно і як завгодно. Важливо лише те, що ти сам почуєш в ній», – зауважують рок-музиканти.

Ознайомитись із платівкою та придбати її цифрову копію можна на офіційному Бендкемпі гурту:

Концертна презентація лонгплею відбудеться 29 квітня у столичному клубі MonteRay Live Stage. Квитки, вартість яких складає 100 гривень, надійдуть у продаж найближчим часом.

За матеріалами: прес-служби колективу

Один коментар “Рокери SINOPTIK представили «road movie про міжгалактичну подорож»

Comments are closed.