Рокери SINOPTIK анонсували концертну презентацію третього альбому

Цьогорічні переможці українського відбору GBOB представлять у Києві своє нове творіння.
Sinoptik Interplanet Overdrive GBOB MonteRay Live Stage
Фото: надане прес-службою колективу

Донецький гурт SINOPTIK оголосив дату концертної презентації нової платіки. Третій у студійній дискографії цього тріо лонгплей називатиметься «Interplanet Overdrive» та наживо буде презентований 29 квітня у столичному клубі MonteRay Live Stage.

«”Interplanetary Overdrive” – це концептуальний альбом, в якому усі пісні взаємопов’язані і утворюють єдину картину. Композиції з “Interplanet Overdrive” народжені в сірості депресивних спальних районів, людьми, які шукають розраду і надію у темах величного космосу. Фантастичні сни і жорстка реальність сплітаються воєдино і утворюють щільний клубок з психоделічного трансу і гітарних рифів», – описують майбутню платівку у прес-службі гурту.

Квитки, вартість яких складає 100 гривень, надійдуть у продаж найближчим часом.

Після столиці музиканти відправляться презентувати лонгплей іншіми містами України. Деталі туру будуть оголошені додатково.

Зазначимо, 20 березня SINOPTIK посіли перше місце у фіналі українського відбору міжнародного конкурсу молодих груп Global Battle Of The Bands. 24 квітня українці боротимуться у Берліні за звання “Кращої нової групи світу”.

Нагадаємо, минулого жовтня SINOPTIK представили відеокліп «White Cats», що став першим синглом рокерів із майбутнього альбому «Interplanet Overdrive». До речі, попердній лонгплей колективу «16/58» потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

Відеокліп на пісню «White Cats»:

За матеріалами: прес-служби гурту