Рокери Fontaliza представили перший україномовний сингл «Відчувай»

Fontaliza Відчувай Павло Холошев
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Горлівське рок-тріо Fontaliza оприлюднило першу композицію зі свого майбутнього, третього, альбому. Аудіоробота отримала назву «Відчувай» та стала першою україномовною піснею у творчому доробку гурту. До створення тексту доклала руку донецька поетеса та друг групи Наталя Гаджи.

«Вiдчувай» – пісня, над якою ми довго працювали. Це був своєрідний виклик для нашої команди. Пошук золотої середини між тим, що ми хочемо грати як незалежні музиканти, і тим, що буде сприйнято більш широкою аудиторією…», – зазначає фронтмен гурту Павло Холошев.

За словами рокерів, вони не ставили собі за мету будь-що записати україномовний трек. Хоча й зізнаються, що подібні думки періодично з’являлись. Імпульсом для реалізації цієї ідеї стало зауваження Віталія Клімова, який нині допомогає Fontaliza, що вокал Павла Холошева українською звучить досить органічно.

«Ця пісня – про боротьбу із самим собою та з труднощами, які виникають на нашому шляху. За своє щастя треба боротися і дорога до нього часто проходить через незручності та дискомфорт. Крізь стіни та урагани. Але якою б темною не була ніч, за нею завжди приходить ранок, світанок та нова надія», – говорить Павло.

Композиція «Відчувай»:

Придбати цифрову версію синглу можна в магазині iTunes.

Нагадаємо, попередній лонгплей Fontaliza побачив світ два роки тому та потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту