Рокери Epolets «поховали» рок-музику

Одеська четвірка презентувала новий сингл з провокативною назвою «Rock Is Dead».
Epolets Rock Is Dead Павло Варениця
Фото: надане прес-службою гурту.

Запальна одеська рок-четвірка Epolets випустила потужний сингл із дещо провокативною назвою – «Rock Is Dead».

«За останні 60 років рок-н-рол ховали і воскрешали безліч разів. Рок майже мертвий як контркультурний жанр. Мейнстрім перекрутив поняття рок-музики. Розібрав його на фрагменти, які розкрутив через таргетовану рекламу по топ чартах, втративши при цьому суть. Новий трек – це одночасно і гімн на славу, і скорботне прощання», – йдеться у описі до пісні.

За словами фронтмена Epolets Павла Варениці, у сучасної рок-музики лишилася лише оболонка від її першопочаткової суті.

«Рок – це шот, а мейнстрім зробив з нього безалкогольне пиво. Як онлайн концерт – форма майже та ж, але відчуваєш, що тебе надурили. Не важливо, скільки у тебе футболок Ramones, або наскільки американський Gibson! Рок-н-рол – це не оболонка, це – зміст», – наголошує Павло.

Сингл гурту Epolets «Rock Is Dead» на стрімінгових майданчиках.

Відомо, що ця композиція стала лід-синглом з однойменного альбому одеситів, вихід якого заплановано на лютий 2021 року.

«Це буде жорсткий альбом, який концептуально торкнеться більшості гостросоціальних тем сучасного суспільства. Альбом був написаний вокалістом Павлом Вареницею під час карантину. Восени група закриється в студії, а вже навесні 2021 Epolets відправляться у великий тур Україною на підтримку альбому» – сповіщають у прес-службі рокерів.

Нагадаємо, нещодавно інді-дует Кімната Гретхен долучився до благодійного музичного проєкту «Так працює пам’ять», в рамках якого презентував нову версію синглу «Імбир».

За матеріалами: прес-служби гурту.