Рокери Біла Вежа поділились свіжою відеороботою на пісню «Бути Вільним»

Екранізована пісня стала п'ятим офіційним відео гурту.
Біла Вежа Бути Вільним video кліп MusicInUA.com
Фото: стоп-кадр із кліпу

Кияни Біла Вежа оприлюднили новий кліп «Бути Вільним». Екранізована композиція стала другим синглом колективу із майбутнього, третього, лонгплею.

«В кліпі на пісню “Бути Вільним” ми відійшли від звичних сюжетів, які використовували у попередніх відео. Ми вирішили передати емоції пісні через емоції самих музикантів. Для реалізації поставленої мети і щоб підкреслити динаміку руху й емоції учасників гурту – обрали величезне приміщення, встановили десятиметровий екран і зняли відео з відомим режисером Владом Разіховським», – зазначили музиканти.

Не випадковою є поява у кліпі фронтмена Максима Іващенка із заклеєними очима – цьому учасники Білої Вежі мають кілька пояснень.

«По-перше, це, по суті, ілюстрація рядків пісні. Пов’язка на очах символізує темряву, яка нас оточує, а момент “прозріння” – усвідомлення власної внутрішньої свободи, здатності не здаватися і йти вперед незважаючи ні на що. Інша версія – ми вміємо грати навіть із закритими очима», – напівжартома зазначили музиканти.

Відеокліп на пісню «Бути Вільним»:

Нагадаємо, екранізований сингл побачив світ у березні цього року та, за словами музикантів, максимально відображає теперішню філософію гурту.

За матеріалами: прес-служби гурту