Рок-тріо Incomer випустило третій сингл «Hectic Jelly»

Музиканти стверджують, що їхня новинка «викличе велику кількість неоднозначних і складних емоцій».

Сьогодні, 19 жовтня, львівський гурт Incomer презентував новий сингл. Композиція, робота над якою тривала більше півтора року, отримала назву «Hectic Jelly» і стала третьою роботою у студійному доробку музикантів.

Гліб Кухарук, вокаліст гурту: «Пам’ятаю, як зародилась ідея цього треку. Тоді він був зовсім інакший, і взагалі, не передбачалось грати його у такому тріо-форматі. Але саме за нього ми взялись першим після “реформації” (Incomer є новою інкарнацією львівської формації Mystic Shores. – Прим. ред.)».

За словами ще одного учасника колективу – Данила Личка, – ця пісня «з тих “плодів”, що мусять дозріти під дбайливим наглядом».

«Початок роботи над композицією був певною мірою викликом нам самим: починаючи від демо і упродовж пошуку звуку, потрібного настрою, через внутрішні відчуття і аж до завершення запису та обробки», – додав він.

Басист Incomer Олександр Мосесов зауважив, що «Hectic Jelly» дуже складна по відчуттям композиція, яка «викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій».

«Легше бути у цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, усіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек у люди…», – сказав музикант.

Третій сингл Incomer доступний і для купівлі у онлайн-магазині Google Play.

У записі пісні також взяла участь Дарія Туріна, яка, за словами рокерів, «побувала на декількох сесіях запису і не лише підкинула хороших порад, а й збагатила своїм вокалом кульмінацію пісні».

Також музиканти висловлюють вдячність Дарії Личко за допомогу у арт-оформленні синглу.

Музиканти стверджують, що обкладинка, як і увесь трек, «трішки віддають вінтажністю і футуризмом та дрібкою оптимізму, який присутній попри мінорне звучання композиції».

На сьогодні у творчому доробку рок-тріо є ще два сингли. Улітку, 18 липня, артисти представили композицію «Armor To Armor».

Своїм першим офіційним записом, що отримав назву «Specter», музиканти поділилися у травні 2017 року.