Рок-гурт Табула Раса візуалізував «Письма К Звёздам»

Новий відеокліп Олега Лапоногова і Ко знятий у стилістиці американських фільмів 1970-х років.
Табула Раса - Письма К Звездам - кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Ветерани української рок-сцени випустили оригінальний кліп на свою нову пісню «Письма К Звездам».

Режисером відео став кліпмейкер Костянтин Михайлов a.k.a. Karabas Mykhailoff, відомий також по співпраці із лейблом Rookodill’a.

«Пісня дуже яскрава і багатогранна. Тому ми вирішили зробити щось відчайдушне. Такий собі набір веселих картинок, який приверне до неї увагу. Так і вибрали стилістику exploration movie у стилі американського кіно 70-х років минулого століття», – розповів режисер виднограю.

Сам лідер гурту Табула Раса Олег Лапоногов вирішив гнути свою лінію та «не зраджувати своєму стилю і не підкорятися форматам шоу-бізнесу».

«Коли я пишу пісню, я не думаю, чи буде це цікаво масовій аудиторії. Як правило, завжди знаходжу багато позитивних відгуків від однодумців. Таких же людей, які люблять не зовсім форматну музику», – пояснив Лапоногов.

Відеокліп «Письма К Звездам»:

Додамо, що пісня «Письма К Звездам» увійде до нового альбому музикантів, презентація якого відбудеться 25 березня у столичному клубі Atlas. Квитки на сольний виступ Табула Раса можна придбати тут.

Нагадаємо, що попередній кліп рокерів «Время Как Песок» побачив світ влітку минулого року. У вересні 2015 року Табула Раса оприлюднили відео на пісню «Осень».

За матеріалами: прес-служби гурту