Рок-гурт MONOPOLIA випустив дебютний альбом

Монополія MONOPOLIA альбом Шалене Життя завантажити скачати
Фото: надане прес-службою колективу / © Василь Кирик

Рок-тріо з Чернівців оприлюднило свою першу повноформатну платівку. Лонгплей отримав назву «Шалене Життя» та складається із 12 композицій. Робота над ним тривала дев’ять місяців на студіях «Шпиталь Рекордс» у Тернополі та Alex Sound у Чернівцях.

«До платівки увійшло 12 композицій, написаних упродовж двох останніх років. Альбом відзначається стильовою різноманітністю: у ньому можна почути композиції як зі звичайним альт-роковим звучанням, так і з речитативом та реггі-мотивами. Незважаючи на різноплановість, лонгплей звучить органічно і цілісно», – зазначають у прес-службі MONOPOLIA.

Самі ж учасники колективу зазначають, що під час роботи «відірвались на повну, не підлаштовувались під жодні комерційні рамки у характері звучання і зведення альбому, не йшли на стилістичні компроміси і робили його так, аби будучи просто слухачем, захотіли б його додати до свого плейлиста».

Наразі із платівкою можна ознайомитись у офіційній спільноті гурту у ВКонтакте, або ж на Саундклауді:

Восени гурт MONOPOLIA планує провести низку концертів на підтримку свого «Шаленого Життя». Також музиканти мають намір видати альбом на фізичних носіях.

Зазначимо, напередодні виходу свого лонгплею чернівецькі рокери змінили офіційне написання назви гурту.

«…ми переходимо на написання нашої назви виключно латиницею – MONOPOLIA. Всі наступні матеріали завантажуватимуться тепер під цією назвою. Так нас буде набагато легше ідентифікувати», – повідомили музиканти.

Нагадаємо, минулого тижня про випуск свого третього повноформатника повідомили рокери з гурту Біла Вежа.