Rock-H

12.05.2016. Rock-H, Київ, Atlas
Київ
20:00
вул. Артема, 37-41
(067) 155-2255
facebook.com/Atlas

Гурт Rock-H привезе киянам свої «Співаночки Про Любов». Мукачівські фолк-рокери анонсували концертну презентацію свого четвертого альбому у столиці. Захід відбудеться 12 травня у клубі «Atlas». Вартість квитків – 100, 200, 250 та 300 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

«Драйвовий закарпатський гурт Рокаш запрошує тебе на презенацію свого четвертого альбому “Співаночки Про Любов”. На тебе чекають півтори години потужної карпатської рок-музики та ліричних балад на русинській бесіді…
Буде багато нових пісень, які попрямували до студії щойно з репетиційної бази. Гурт нечасто виступає у Києві – останній клубний концерт відбувся два роки тому. Не прогав цієї нагоди, подаруй собі драйвовий вечір у стилі “карпатський рок” разом з гуртом Рокаш!», – зазначено в описі до події.

Нагадаємо, четвертий студійний альбом фолк-рокерів «Співаночки Про Любов» побачив світ першого березня. До його складу увійшло 12 композицій, робота над якими тривала впродовж двох років.

«Цей студійник – найбільш виплеканий з усіх наших альбомів. Не тільки тому, що від дати виходу попереднього минуло два роки, а насамперед тому, що для нього ми вперше використали не всі наявні композиції. До альбому увійшло близько третини написаних за цей час пісень, причому переважно ті, які були створені останніми. Платівка вийшла гітарною, драйвовою з украпленнями лірики», – говорить про нову платівку лідер гурту Віктор Янцо.

Більш детально про кожну пісню лонгплею із коментарями Віктора можна прочитати у нашому ексклюзивному матеріалі у рубриці «Трекінг».

На підтримку платівки Rock-H уже устигли презентувати два відеокліпи – «Бескидом Iшла» та «Колискова». Також музиканти представили лірик-відео до пісні «Млада Невіста». Подібні відеоролики фолк-рокери планують підготувати й для усіх інших пісень четвертої платівки.

Відеокліп «Колискова»: