Репер Ponomariovv готується презентувати дебютний альбом

Платівка побачить світ вже цієї п'ятниці, 22 листопада.
Ponomariovv Двадцять Два 22 Віктор Пономарьов 7.9 Records Luka Andriy Luchanko Андрій Лучанко

Київський репер Віктор Пономарьов незабаром презентує дебютну платівку, яка отримала назву «Двадцять Два».

За словами митця, цей реліз «насичений соціальними розповідями про війну, політику та пошуки себе».

«Я бачу новини кожного дня, я вразлива людина і вимушений пропускати інформаційний потік через себе. Це все вилилося назовні завдяки моєму альбому…», – ділиться музикант.

Як стало відомо MusicInUA, до платівки увійде сім пісень, зокрема спільний трек з виконавцем Luka (справжнє ім’я Андрій Лучанко, суперфіналіст 5-го сезону шоу «Голос країни». – Прим. ред.).

Власне, шматочок цієї композиції ви можете ексклюзивно послухати у нашому Інстаграмі (до речі, підписуйтесь – обіцяємо регулярно тішити ексклюзивом):


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений MusicInUA.com (@musicinua)

Власне, ця пісня є переробленим Ponomariovv варіантом композиції Luka, що має таку ж назву – «7.9», – і яка нещодавно була підкріплена емоційним виднограєм.

«Сюжетна лінія кліпу описує критичний стан людини, яка перебуває у відчаї, пов’язаним з тиском подій, що одночасно нахлинули у певний період життя», – хитромудро прокоментував виднограй Luka.

У прес-службі музиканта додають, що на створення цієї пісні артиста надихнула історія «Клубу 27», – музикантів, які зробили значний внесок у розвиток музики та померли у 27 років.

Що ж до Ponomariovv’а, то цієї весни він добряче пройшовся по кандидатам у Президенти у своєму синлі «Майбутній Президент». Зараз цю пісню можна називати «пророчою».