Реп-гурт Ціна Ритму екранізував сингл «Любив»

Учасники формації стверджують, що їхня нова робота наповнена «ароматом спогадів з крапелькою ностальгії».
Ціна Ритму відео кліп Любив сингл Union Records Андрій Гандзюк Джонні Дивний Довгий Пес Юрій Карась
Фото: скриншот з кліпу

Нещодавно рівненський реп-гурт Ціна Ритму презентував виднограй на свій новий сингл «Любив». Свіжа відеоробота, режисером якого став Юрій Карась, наповнена «ароматом спогадів з крапелькою ностальгії».

За словами реперів, це «щирий кліп на душевну композицію, у буквальному розумінні цього слова».

Андрій “Джонні Дивний” Гандзюк, учасник гурту Ціна Ритму: «Ми хотіли зобразити в одній пісні усе те, що значною мірою формувало нас до свідомого віку та спрямовувало до вибору того шляху, яким ми рухаємося зараз. Упевнений, ця відеоробота не просто сподобається тому прошарку людей, які народились у відповідну епоху, а й замусить проникнутися тією атмосферою, і дасть змогу чотири хвилини подорожувати у часі та прогулятись по уже давно забутих стежках своєї свідомості».

Відеокліп «Любив»:

Додамо, що сингл «Любив», який був записаний на івано-франківській студії Union Records, можна придбати у онлайн-магазині Google Play й у такий спосіб підримати музикантів матеріально.

Зауважимо, що кілька тижнів тому учасник формації Ціна Ритму Довгий Пес представив міні-альбом «Chill On Da Spot», який був написаний спільно із DJ Shon зі Львова.

Нагадаємо, у жовтні минулого року рівненська формація представила повноформатну платівку «Точка Неповернення».