Радіо Андрія Кузьменка встановить світовий рекорд

За відеотрансляцією його встановлення можна слідкувати у нас на сайті.
Скрябін Андрій Кузьменко Юлія Карпова Дмитро Єгоров світовий рекорд радіомарафон
Фото: з офіційної сторінки гурту у facebook / © Олена Божко

Сьогодні, 17 серпня, о 12:00 на «Радіо S.R.A.K.A» (SвоєRадіоAндріяKузьменкА – прим. ред.) стартує радіоефір, який стане найдовшим у світі й триватиме 65 годин у режимі нон-стоп.

Ведучими марафону будуть друзі Андрія Кузьменка – радіоведучі Юлія Карпова і Дмитро Єгоров.

«За встановленням рекорду спостерігатимуть експерти Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі оголосять офіційний результат. Рекорд буде присвячено дню народження співака і засновника радіо S.R.A.K.A – Андрію Кузьменку», – йдеться в анонсі події на сайті радіостанції.

Повідомляється, що на ефір запрошені відомі виконавці, які спілкувались та дружили із Кузьмою, серед них: гурт Пающіє Труси, Дзідзьо, Володимир Бебешко, Валерій Харчишин, Олег Собчук, Олег Лапоногов, Марія Бурмака, Ірена Карпа та інші. Також у марафоні візьмуть участь прихильники творчості гурту Скрябін, батьки Андрія, члени сім’ї та близькі друзі родини Кузьменків.

Як зазначила ведуча заходу Юлія Карпова, ідея встановлення такого рекорду виникла півроку тому, коли вона розповіла Андрію про подібний рекорд, який встановили росіяни.

«Нам стало принципово відібрати у них першість, тому домовились про те, що як тільки він визначиться зі своїми вільними датами, ми це зробимо. Зараз, на жаль, найдовший радіоефір пройде уже без Андрія, але на честь його дня народження та з тими людьми, які із ним працювали і допомагали розвивати радіо S.R.A.K.A. Це буде своєрідний подарунок – здійснити один із найвідчайдушніших його планів», – сказала Юлія Карпова.

Зазначимо, що попередній рекорд по тривалості радіо-марафону належить «РусскомуРадио» (Росія), де ефір тривав 60 годин.

Нижче посиланння на відеотрансляцію:

Також сьогодні на телеканалі М1 о 21:00  відбудеться ефір запису проекту «tvій Формат. Скрябін», який свого часу так і не з’явився на телеекрані.

Нагадаємо, на початку серпня вийшла мобільна гра, яку озвучив Кузьма Скрябін.