Пиріг зняв горор-відео на пісню про безсовісного Федора Пентаграму

Головний герой виднограю трагічно загинув під час зйомок.
пиріг-федір пентаграма-кліп
Фото: скриншот з відео

Сольний проект львівського музиканта, фронтмена фолк-арт-рок-гурту ГИЧ Оркестр Мар’яна Пирожка презентував кліп на пісню «Федір Пентаграма». Прем’єра горор-відео відбулася вчора, 27 листопада.

«У стрічці задіяні малодушні актори лялькового театру “Пентаграма”. Присвячується Федору П., який трагічно загинув під час зйомок… », – йдеться у анотації до кліпу.

У коментарі MusicInUA лідер проекту зізнався, що «давно мав намір зняти горористичну анімаційну стрічку, та все якось відкладалось, чекалося кращих часів».

«Але бажання виявилось твердішим та вже дещо переспілим (13 років як планую), тож результатом стало відео “Федір Пентаграма”… Насправді, воно не відповідає певним стандартам традиційного відео-продукту: невисока якість зображення, відсутність техпідтримки, як під час зйомок так і під час монтування тощо», – розповів Мар’ян.

Але якраз саме ці фактори, за його словами, і стали причиною відтермінування, тому «постало тверде рішення – вже! – використовуючи лиш те, що сьогодні є під рукою, та й взагалі перевірити, що може одна людина утнути за два тижні (саме такий термін дав собі митець на реалізацію задуму. – Прим. ред.)».

«Тиждень на зйомки, тиждень – на монтаж. Знімав звичайнісінькою “мильницею”, монтував у Pinnacle Studio 15… “Персонажі” були підготовлені заздалегідь, чекали свого зоряного часу», – додав Пирожок.

Музикант каже: результатом задоволений, тож тепер хотів би продовжити тематику горор-анімації «у більш розгорнутому вигляді». У думках львів’янина навіть зйомки повноцінного фільму або ж лялькового серіалу.

«Тож, це лише початок», – підсумував артист.

Відеокліп «Федір Пентаграма»:

Додамо, що екранізована композиція увійшла до альбому «Містичний», який побачив світ на початку листопада.

Нагадаємо, днями чернівецька реп-виконавиця Dobra презентувала трек і відеокліп «Aga, Aga», режисером якого виступила сама мисткиня.