Пиріг поділився першим синглом із «солов’їного» альбому

Музикант подарував друге дихання жартівливому канту, що був популярний у ХІХ-ХХ століттях.
Пиріг Щиголь Тугу Має
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Кураж Базар

Акустичний проект львівського музиканта Мар’яна Пирожка презентував перший сингл зі свого майбутнього альбому «Польовий». Композиція «Щиголь Тугу Має» побачила світ у середу, 13 грудня.

Відомо, що ця пісня є «світським жартівливим кантом ХІХ-ХХ ст.».

«Ця версія тексту – дарунок від Степана Руданського, який багато збирав народних пісень, за шо йому велика дяка! А вам (зокрема Андріям) – пісня», – написав Мар’ян на своїй сторінці у Facebook.

За словами музиканта, цей твір «про те, як птаство вирішило справити весілля по-людськи, і що з того вийшло».

Прослухати «Щиголь Тугу Має» можна на Саундклауді Пирога:

Додамо, що свіжа композиція, над зведенням та мастерингом якої «чаклував» Лесик Драчук на студії Шпиталь Рекордс, увійде до альбому «Солов’їний» – третьої платівки триптиху «Польовий».

Нагадаємо, у листопаді Мар’ян Пирожок презентував повноформатний альбом «Містичний». Трохи згодом Пиріг поділився екранізацією треку «Федір Пентаграма» із другої платівки триптиху «Польовий».

Зауважимо, що перша частина триптиху – альбом «Поетичний»– була випущена 26 липня 2016 року. Платівка є «симбіозом ранньої (1909–1921) поезії видатного українського поета Павла Григоровича Тичини та музичних фантазій, що так довго тремтіли-гомоніли і щось там щебетали з іншої сторони чола… і врешті-решт матеріалізувались».

Нагадаємо, днями співачка Абіє випустила «морський» сингл.