Pyramid Son випустив останній передальбомний сингл

Музичний проект Степана Гончарова вийшов на фінішну пряму до релізу дебютного LP.

Днями Степан Гончаров в рамках свого сольного проекту Pyramid Son презентував нову англомовну пісню. Композиція отримала назву «Yooth» та стала останнім передальбомним синглом колишнього фронтмена гуртів North та Soul Conditions.

Сингл «Yooth»:

Також сингл доступний на Spotify та Apple Music.

Як ми уже повідомляли, майбутня платівка називатиметься «Hard Times» та побачить світ 29 листопада.

Відомо, що до лонгплею точно потраплять випущені раніше синглами пісні «Hood Kid» та «Trajectory Of Memory».

«Гаразд, тепер серйозно: представляю вашій увазі сингл, що відкриватиме альбом, який вийде уже через місяць (я, м’яко кажучи, в шоці, адже буквально ще вчора я почав його робити, а на насправді пройшов уже рік!)», – прокоментував реліз пісні «Hood Kid» Степан.

Нагадаємо, що у червні Pyramid Son оприлюднив пісню «Trajectory Of Memory», що стала першим синглом з майбутнього альбому.

«Ця композиція задумувалась як заголовна тема до так і не вийшовшої однойменної комп’ютерної гри від незалежної київської студії Overdose. У підсумку вона лягла в основу концепції майбутнього релізу і є одним з головних треків у альбомі», – повідав тоді сайту MusicInUA Гончаров.

Додамо, що окрім зазначених композицій у творчому активі дебютувавшого цього року проекту є низка інструментальних «замальовок» – «Episode One», «Episode Two», «Episode Three», «Episode Four» та «Episode Five». Також музикант випуств позаальбомний сингл «Awakening».