Pyramid Son назвав дату виходу дебютного альбому

Платівка сольного проекту Степана Гончарова – колишнього фронтмена гуртів North та Soul Conditions – побачить світ вже цього місяця.

Український музикант Степан Гончаров, який нині творить під сценічним псевдо Pyramid Son, готується презентувати дебютний лонгплей. Майбутня платівка називатиметься «Hard Times» та побачить світ 29 листопада.

Відомо, що до лонгплею точно потраплять випущені раніше синглами пісні «Trajectory Of Memory» та «Hood Kid».

«Гаразд, тепер серйозно: представляю вашій увазі сингл, що відкриватиме альбом, який вийде уже через місяць (я, м’яко кажучи, в шоці, адже буквально ще вчора я почав його робити, а на насправді пройшов уже рік!)», – прокоментував реліз пісні «Hood Kid» Степан.

Нагадаємо, що у червні Pyramid Son оприлюднив пісню «Trajectory Of Memory», що стала першим синглом з майбутнього альбому.

«Ця композиція задумувалась як заголовна тема до так і не вийшовшої однойменної комп’ютерної гри від незалежної київської студії Overdose. У підсумку вона лягла в основу концепції майбутнього релізу і є одним з головних треків у альбомі», – повідав тоді сайту MusicInUA Гончаров.

Додамо, що окрім зазначених композицій у творчому активі дебютувавшого цього року проекту є низка інструментальних «замальовок» – «Episode One», «Episode Two», «Episode Three», «Episode Four» та «Episode Five». Також музикант випуств позаальбомний сингл «Awakening».