Pur:Pur представлять у Києві нову програму

Інді-поп-гурт Pur:Pur відіграє сольник у Києві. 13 травня у клубі Atlas харків’яни представлять нову програму в рамках всеукраїнського туру «We Do Change».

За словами учасників колективу, вони продовжують «відкривати і досліджувати себе, постійно експериментуючи і закручуючи формати в фантасмагоричний клубок казкових і хвилюючих історій».

До слова, тур Нати Сміріної і компанії «We Do Change» носить назву однойменного треку. Саме завдяки цій композиції гурт потрапив до фіналу національного відбору «Євробачення 2016», а чуттєво-еротичний кліп на цю аудіороботу зібрав уже майже 50 тисяч переглядів на YouTube.

«Нас з дитинства вчать, що люди не змінюються… Що коли зробили боляче раз – коли-небудь це повториться знову. Але ж так складно змінити щось усередині себе в кращу сторону, коли в тебе ніхто не вірить – особливо близькі люди. Так нестерпно – жити і не вірити у хороше, увесь час чекаючи підступу!.. І головне: коли не віриш, що інші можуть змінюватися і ставати краще, зникає віра в те, що ми самі коли-небудь виростемо у своїх очах», – розповіла про ідею композиції фронтвумен колективу Ната Сміріна.

Перелік міст всеукраїнського туру Pur:Pur:

16 квітня – Львів, клуб Picasso
17 квітня – Ужгород, Галерея Ілько
19 квітня – Хмельницький, Мiський Будинок Культури
20 квітня – Тернопіль, Allure
21 квітня – Острог, Будинок Культури
22 квітня – Рівне, Кіноцентр "Ера"
23 квітня – Вінниця, відкриття сезону фонтана
29 квітня – Херсон, Палац молоді та студентів
12 травня – Черкасcи, Reflection
13 травня – Київ, клуб Atlas
14 травня – Житомир
15 травня – Луцьк, «Оболонь-Кораблик»
19 травня – Кіровоград, Театр ім. Марка Кропивницького
21 травня – Дніпропетровськ, арт-центр «Квартира»
22 травня - Запоріжжя, Nairi Patio
10 червня – Одеса, Зелений театр

Щодо столичного концерту Pur:Pur, то квитки на нього коштують 150 (фан-зона) та 300 і 400 гривень (місця за столиками). Придбати їх можна за посиланням.