Pur:Pur

19.06.2015. Pur.Pur, Одеса, Дворик МСИО
Одеса
20:00
вул. Бєлінського, 5
(048) 759-1018
msio.com.ua

Pur:Pur – український інді-поп гурт з міста Харків.

Колектив було засновано у лютому 2008 року Натою Сміріною та Євгеном Жебко. Першу популярність групі принесло відео на пісню «Me Is», яку було завантажено на YouTube і яка швидко розійшлася по різних музичних форумах. Згодом до
Pur:Pur приєднався Станіслав Кононов і певний час гурт існував у такому складі

14 лютого 2010 року відбувся реліз дебютного альбому харків’ян, який отримав назву «Pure».

«Альбом називається «Pure», тобто «чистий» – як Pur:Pur, – пояснює титул диску вокалістка Наташа Сміріна. – Це було початковою концепцією групи, тому така назва – свого роду данина корінню, тому, з чого ми виросли як колектив».

Наступного року світ побачив міні-альбом «Understandable», а ще через рік – EP «Papercuts».

У перший день 2013 року Pur:Pur випускають свій другий номерний альбом «Nevertheless», на якому відходять від акустики у бік більш начисеного і глибокого звучання із додаванням електроніки:

Наприкінці того ж року відбувся реліз російськомовного синглу «Медведь»:

На початку 2015 року на офіційному Саунклауді харків’ян одна за одною почали з’являтися нові пісні – «How Beautiful», «Корабль», «Спишь», «Весна» та «Море». Через кілька тижнів після оприлюднення останньої із них гурт повідомив, що усі вони разом складають новий міні-альбом «Просто Так»:

А 20 травня Pur:Pur поділилися арт-роликом на трек «Messy Sounds», наживо записаним під час минулорічного турне групи із орекстром: