Пташник випустив концептуальний міні-альбом «Буденна Пересічна Драма»

Платівка є музичною розповіддю «про важливі тривалі стосунки, які з тих чи інших причин розвалились».
Пташник Макс Пташник Буденна Пересічна Драма скачати купити
Фото: надане прес-службою проекту

В останній день січня відбувся реліз нового міні-альбому львівського музиканта Макса Пташника «Буденна Пересічна Драма». Запис платівки, до якої увійшло п’ять пісень, було здійснено на тернопільській студії Шпиталь Рекордс.

«БПД – це моя перша спроба зробити концептуальний реліз, метою якого є розповісти історію. Тут йдеться про важливі тривалі стосунки, які з тих чи інших причин розвалились. Саме у день, коли все закінчується, починається історія, яку розповідає міні-альбом», – йдеться у анотації до платівки.

За словами автора платівки, вона умовно розділена на три акти, які є утіленням «періодів “відновлення” людини від стосунків».

«Перший – “поки ніхто не бачить” – це одна пісня, яка уособлює період, який можна описати простим прикладом: “Поки ти тусуєшся з друзями, то все ніби добре. Або ти робиш вигляд, що усе гуд, але поки ніхто не бачить – тобі погано”…
Другий – “ноти сумніву” – це дві пісні. “Що Таке Любов” та “Ноти Сумніву”. Це наступний етап, коли ти вже трішки оговтався та починаєш задавати питання: “Чому все сталось як сталось?”, “Хто винен у цьому?”, “А чи справді я любив?”, “Що я можу зробити краще?”… Знаходячи відповіді на ці питання, ми можемо стати кращими.
Третій – “виклик”. Це також дві пісні: “Будь Зі Мною Відверта” та “Виклик». У цьому періоді головний герой вже зібрався до купи, дав собі якісь відповіді та йде на зустріч новому…», – пояснює автор релізу.

Ознайомитись із платівкою можна нижче.

Також реліз можна придбати в магазині Google Play.

Нагадаємо, міні-альбом «Буденна Пересічна Драма» став наступником дебютного EP Пташника «Обіцянка Кінця Самотності», що побачив світ у квітні минулого року. До його складу увійшло чотири пісні, одна з яких – «Воля» – народилася із поезії Юрка Іздрика.

За матеріалами: прес-служби проекту