Проект Omodada Gee презентував перший за два роки сингл «Там»

«Психоделічні побратими» Лесик Драчук та Олександр Пахомов не збираються полишати студійну колаборацію.

Тернопільський дует Omodada Gee вийшов із дворічного творчого анабіозу і представив свою нову аудіороботу. Пісня під назвою «Там» була записана на місцевій студії «Шпиталь Рекордс» цієї зими, а її реліз відбувся учора, першого березня.

«Вона (пісня. – Прим. ред.) була покликана розвіяти ностальгію за теплою половиною українського календарного року, тому і недарма вийшла у світ в перший день весни», – говорить засновник проекту Лесик “Omodada” Драчук.

За словами учасників дуету, наразі невідомо, чи назбирають вони «ще хоча б кілька треків на EP», але зізнаються: полишати свою студійну колаборацію не бажають.

Слухати нову композицію гурту можна на Саундклауді Omodada:

Дует Omodada Gee утворився у 2012 році. Його основними ідейними натхненниками, вокалістами та музикантами є Олександр Пахомов та знаний саундпродюсер Лесик Драчук. На сьогоднішній день у дискографії колективу один лонгплей «Pinching Slimbar» та україномовний міні-альбом «У містах / Подумки / Море».

У 2014 році OmodaGee випустили кліп на пісню «Massive». Режисером відео став Алоізій Карамболь.

Нагадаємо, що два роки тому побачив світ дебютний сольний міні-альбом Лесика Драчука «Кімнати». Одна із пісень міньойону навіть потрапила до двадцятки кращих композицій 2015 року за версією американського видання.