Про творчий шлях гурту DakhaBrakha знімуть документальний фільм

Стрічка приурочена до 15-річчя знаного у всьому світі українського колективу.

Цього року знаний у всьому світі гурт DakhaBrakha відзначатиме своє 15-річчя. До цього ювілею український продакшен SKYDIVEFILM PRODUCTION готує документальний фільм про творчий шлях етно-четвірки.

«Повнометражний документальний фільм “ДахаБраха. Шлях” – це історії з життя чотирьох музикантів: Марка Галаневича, Ірини Коваленко, Олени Цибульської та Ніни Гаренецької.
“Шлях” – останній (мається на увазі найсвіжіший. – Прим. ред.) альбом гурту – своєрідна метафора подорожі світом наших героїв. Кожна пісня, народжена в фольклорних експедиціях, має свою історію та зберігає українську автентичність», – йдеться у описі до фільму.

Режисером документальної стрічки стала Анна Корж, продюсером – Оксана Капінос.

«Часто гурт виступає у країнах, де люди вперше бачать і чують щось про Україну. Тому найважливіша місія ДахиБрахи – за допомогою музики показувати якою ж насправді є наша країна.
Разом з гуртом ми поринемо в мандри магічного створення музики, анімаційно-відображених спогадів дитинства героїв, але найцікавіше – зазирнемо за куліси яскравих, але водночас непростих буднів артистів», – додають творці фільму.

За найсвіжішими новинами творення стрічки можна слідкувати на офіційній сторінці фільму у Фейсбуці.

Нагадаємо, за час свого існування DakhaBrakha устигли випустити шість альбомів, враховуючи і спільну платівку із білоруським колективом PortMone – «Хмелева Project» (2012).

До речі, останній на сьогодні альбом DakhaBrakha «Шлях» нещодавно вийшов на червоному вінілі. Купити його можна за посиланням.