Прем’єра на MusicInUA. Заключний сингл Плесо із дебютного міні-альбому «Грози»

Загалом EP містить п'ять пісень, кожна з яких була випущена окремим релізом.
Плесо Грози сингл премєра міні-альбом завантажити скачати
Фото: надане музикантами / © Андрій Пастернак

Сьогодні, 11 травня, львівська рок-формація Плесо нарешті презентувала заключний сингл зі свого довгоочікуваного дебютного міні-альбому.

Новинка має однойменну із міньйоном назву «Грози» та, за словами музикантів, має чіткий вектор у бік електронної музики.

«Мабуть, гітарне рок-звучання, яке було на перших синглах “Птаха” і “Висота” із цього міні-альбому, втомило групу, ставши для неї раптово чужим. Саме так і співається у новому синглі – “Дім став чужим”.
Пісня “Грози”, як і дві її попередниці – “Море” та “Імена” – має чіткий вектор у бік електронної музики. “Грози” точно є найтанцювальнішою піснею Плесо, але, разом із тим, і найсумнішою», – повідомили у прес-службі львів’ян.

Зазначимо, що самі учасники Плесо вважають свіжопрезентовану композицію своєю найкращою роботою. Ознайомитись із нею, а також вільно завантажити її можна із офіційного Саундклауду рок-гурту.

Зауважимо, що окрім п’яти представлених на міні-альбомі «Грози» пісень, у творчому доробку цього неординарного колективу також є чотири «позаальбомних» сингли – «Веранди», «Зима», «Хто Ти» та «Іди До Людей». Остання із них була екранізована.

Нагадаємо, на початку року гітарист Плесо та Dalai Lama Ігор Дзіндзьо дебютував із сольним гуртом Лоно.