Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл столичних електронщиків North «Valkyrie»

Пісня продовжує музичну естетику минулорічної композиції «Neon City».
North Valkyrie сингл премєра Степан Гончаров
Ілюстрація: частина графічного оформлення синглу

Столична четвірка North представила першу у цьому році нову композицію.

За словами музикантів, аудіоробота із «міфічною» назвою «Valkyrie» є логічним продовженням синглу «Neon City», презентованого ще 29 квітня 2016 року.

«Пісня “Valkyrie” є ідейним продовженням композиції “Neon City”, оскільки створена у тому ж сетингу (сукупності різнопланових елементів, які однозначно ідентифікують світ, де відбуваються події певного художнього твору. – Прим. ред.). Ми вирішили глибше занурити слухача у це холодне місто яскравих вогнів», – зазначають автори «Valkyrie».

Також учасники North зізнаються, що процес роботи над свіжопрезентованою композицією багато у чому відрізнявся від створення попередніх пісень.

«Трек вийшов більш, ніж просто експериментальним – уперше над створенням музичної складової працювало більше двох осіб, ми змінили студію, суттєво “упоролись” із стилістикою і змістом пісні. На перший погляд може здатися, що пісня присвячується усім, у кого коли-небудь був “бед-тріп”, але це не так», – наголошує фронтмен North Степан Гончаров.

Сингл «Valkyrie»:

Нагадаємо, на початку вересня 2016 року українці North та композитор із Казахстану під сценічним ім’ям Genesis 1984 представили спільну аудіороботу «Home».