Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл Miles Babies «Городское Лето»

Це уже третя офіційно презентована композиція гурту у цьому році.
Miles Babies Городское Лето download скачати Олексій Макаров Іван Ковальов Лесик Драчук MusicInUA
Ілюстрація: надана прес-службою колективу / © Іван Ковальов

Криворізько-київський інді-колектив оприлюднив новий сингл. Свіжа композиція Miles Babies має промовисту назву «Городское Лето» та присвячена найспекотнішій порі року, проведеній у мегаполісі.

«”Городское Лето” – це традиційна за [урбаністичною] тематикою пісня гурту. Умовним середовищем, на тлі якого відбуваються події, є велике місто. Назва красномовно відображує настрій композиціі», – зазначили у прес-службі гурту.

Робота над синглом тривала упродовж декількох місяців. Запис уже традиційно для колективу був здійснений на тернопільській студії «Шпиталь Рекордз» під керівництвом Лесика Драчука.

Олексій Макаров, фронтмен Miles Babies: «Це спекотна – літня пісня. Саме тому ми презентуємо її у пору року, яку вона оспівує. Літо цього року розпочиналося доволі нетрадиційно, було прохолодно та увесь час дощило. Але уже зараз усе повертається до звичного стану речей.
У цій пісні ми хотіли поєднати задушливу атмосферу літнього мегаполісу із прохолодною поезією, помноженою на красу та умиротворення цієї чудової пори року».

Основою для обкладинки стала одна із картин Олексія.

«Це досить стара робота, часів навчання у [столичній] Академії Мистецтв (НАОМА). На ній схоплений швидкоплинний процес заходу сонця за горизонт з боку Осокорків з видом на опори Південного Моста.
У такий спосіб вдалося поєднати два творчих напрямки, дві [мої] улюблені справи – живопис і музику. Щоправда, живописом я вже давно не займаюся», – повідомив у коментарі для MusicInUA вокаліст Miles Babies.

Саму ж обкладинку для синглу створив гітарист гурту Іван Ковальов.

Ознайомитись та вільно завантажити сингл «Городское Лето» можна на офіційному Саундклауді Miles Babies:

Нагадаємо, свіжооприлюднена композиція стала уже третім синглом інді-тріо, який було випущено цього року. Спочатку, у лютому, Miles Babies представили свій перший україномовний трек «Естетам». Півтора місяці потому, наприкінці березня, відбувся реліз синглу «Мунный Лайт».

Очікується, що усі три пісні стануть частиною нового міні-альбому гурту, вихід якого має відбутесі найближчої осені.

За матеріалами: прес-служби гурту