Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл гурту Фліт «NonStop»

У записі композиції також узяв участь бас-гітарист гурту Патроничі.
Фліт NonStop премєра сингл пісня Тарас Семанишин Мирослав Марків Frost Magnetic Records Андрій Марків
Фото: надане музикантами

Франківські фолк-панк-рокери Фліт представили перший за останні 11 місяців сингл. Пісня має «нестримну» назву «NonStop» та була створена кілька років тому під час однієї із репетицій команди.

«Ідея мелодії прийшла спонтанно під час імпровізації, що досить непритаманно для творчості Фліта. Як і багато нових пісень, “NonStop” визрівала та чекала своєї черги», – повідали MusicInUA історію своєї композиції рокери.

Текст до пісні написав товариш музикантів – Тарас Семанишин. Також на записі присутній іще один друг гурту – Мирослав Марків (бас-гітарист квінтету Патроничі), який виступив у ролі бек-вокаліста. Запис «NonStop» проходив на студії Frost Magnetic Records.

«Не знаю, чи є доцільність у реаліях нашого часу випускати повноцінний альбом зі всіма новими піснями одразу. На нашу думку, цікавість людей потрібно увесь час підживлювати свіжими треками. Це також поширена практика у світовій музичній індустрії. Іпішки та лонгплеї, на мою думку, залишилися уже позаду. Хоча це не означає, що їх не потрібно видавати взагалі. У планах гурту, випустити ще декілька синглів а потім об’єднати матеріал у наш наступний альбом», – поділився майбутніми планами фронтмен гурту Фліт Андрій Марків.

Сингл «NonStop»:

Нагадаємо, минулого тижня побачив світ довгоочікуваний, другий за рахунком, альбом фраківського гурту Патроничі.

2 коментарів “Прем’єра на MusicInUA. Новий сингл гурту Фліт «NonStop»

Comments are closed.