Прем’єра на MusicInUA. «Морський та прохолодний» сингл PIVNICH «Мандали»

Столичні інді-фолкери представили другу авторську композицію.
Премєра MusicInUA PIVNICH Мандали

Кияни PIVNICH презентували сингл «Мандали», який увійде до дебютного міні-альбому гурту. Останній побачить світ вже зовсім скоро.

Анастасія Савдєєва, учасниця гурту: «Приспів пісні було написано ще минулого літа. Але ми дуже довго вагались і змінювали куплети – спочатку пісня була набагато динамічнішою. Врешті, ми дійшли до ліричного і повільного варіанту та повністю змінили аранжування. До укулеле додались флейти, арфа, віолончель та інші не дуже типові для інді-музики інструменти, які тепер уже підходили під загальну атмосферу пісні».

За словами Анастасії, їм хотілось зробити нову пісню «дуже легкою і сповненою повітря».

«Якщо наш перший сингл [“Ті, Що Жили Між Дерев”] дуже “лісовий” та зелений, то цей асоціюється у нас з чимось дуже морським та прохолодним», – додала дівчина.

В основі пісні «Мандали» – історія про доньку такого собі «володаря вод та всіх океанів», що закохалась у смертного і намагається звабити його.

«Якщо чесно, з самого початку ця пісня задумувалась як суперечка чуттєвого (морська діва) та раціонального (смертний, що шукає землі) в людині. «Той, що жив десь на дні” і якого так кличе русалка – це потаємні бажання, а “морські потвори” – наші страхи. В історії немає остаточного кінця, але останній куплет на нього натякає. Загалом, весь цей зміст, який вкладався в пісню, лишився за кадром. І якби тепер нас спитали, про що вона, ми б з впевненістю сказали, що про любов», – відзначила Савдєєва.

Стосовно майбутнього ЕР, то, як розповів MusicInUA лідер гурту Андрій Савдєєв, реліз міститиме п’ять пісень.

«У нас була доволі довга перерва після попереднього синглу, але, сподіваюсь, слухачі нас пробачать. Ми дуже довго працювали над звучанням і усі пісні будуть дуже різними», – запевнив музикант.

Прослухати сингл «Мандали» можна на офіційному Саундклауді PIVNICH:

Нагадаємо, першим авторським синглом в історії PIVNICH стала композиція «Ті, Що Жили Між Дерев», презентація якого відбулася на нашому сайті наприкінці лютого.