Прем’єра на MusicInUA. Kozak System із новою піснею «Не Моя»

Сингл передує виходу однойменного міні-альбому гурту.

Сьогодні, сьомого жовтня, Kozak System презентували свою нову композицію «Не Моя». Пісня була створена на основі вірша видатного українського поета- шістдесятника Василя Симоненка «Ну скажи, хіба не фантастично…». Співавтором тексту нової композиції «козаків» виступив лідер гурту Тартак Олександр Положинський.

«По-перше, мені простіше, бо я не поет, а автор текстів пісень. По-друге, я не дописував за Симоненком, а сприймав це як спільний із ним проект. Так, я надихнувся його текстом, так, я свій куплет базував на його фундаменті, але мені уже не вперше доводилося творити із кимось разом, тому досвід мав. По-третє, для мене це велика честь і приємність – гріх було би відмовлятися, тим більше, що мені, здається, вдалося. А щодо Kozak System, то у нас із хлопцями склалися давні, дуже особливі, але дружні стосунки, ми одне одного достатньо добре знаємо, щоб усім було приємно і цікаво співпрацювати», – прокоментував свою роль у створенні пісні Kozak System Положинський.

Додамо, що саундпродюсером треку «Не Моя» виступив клавішник та аранжувальник Океану Ельзи Мілош Єліч.

Прослухати новий сингл «козаків» можна на їхньому офіційному Саундклауді:

Нагадаємо, що у вересні Kozak System представили тизер лірик-відео на презентовану сьогодні пісню.

Також відзначимо що ця композиція стане частиною міні-альбому «#НеМоя». Його концертна презентація відбудеться 12 листопада у столичному клубі Atlas. Квитки можна придбати за посиланням.